Zabiegi rehabilitacyjne

Rehabilitacja jest często jedyną szansą na przywrócenie pełnej lub możliwej do osiągnięcia sprawności fizycznej i psychicznej. Rehabilitacja może pomóc w zmniejszeniu lub zapobieganiu powikłaniom związanym z wieloma schorzeniami. Pomaga zminimalizować lub spowolnić powodujące niepełnosprawność skutki przewlekłych schorzeń, takich jak choroby układu krążenia, nowotwory lub cukrzyca.

Zabiegi rehabilitacyjne w Centrum Medycznym Karpacz

W naszym Centrum, pod kierunkiem doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów będziecie Państwo mogli zadbać o swoje zdrowie, sprawność fizyczną, kondycję, a także wygląd i dobre samopoczucie. Program Państwa rehabilitacji zależeć będzie od zaleceń lekarskich, jak również od Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Centrum Medyczne Karpacz oferuje szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty rehabilitacji specjalistycznej.

Dla pacjentów przygotowaliśmy szeroką ofertę turnusów rehabilitacyjnych, rehabilitację kardiologiczną, rehabilitację pulmonologiczną czy rehabilitację ogólnoustrojową. Z rehabilitacji można skorzystać w ramach NFZ lud odpłatnie.

Pełny cennik zabiegów

Pełen cennik zabiegów rehabilitacyjnych jest dostępny w sekcji Cennik usług medycznych.  

Kontakt i rejestracja

Ul. Myśliwska 13, 58-40 Karpacz
Rejestracja tel.: +48 883 358 148
e-mail: e.hordyniak@cmkarpacz.pl