SPA Menu

Sprawdź rodzaje oraz cennik zabiegów na ciało oraz masaży leczniczych oferowanych przez Centrum Medyczne Karpacz.

Leczniczy masaż pleców

Leczniczy masaż pleców to masaż skierowany dla osób z drobnymi dolegliwościami bólowymi lub oczekujących głębokiego odprężenia. Jest to efektywna metoda poprawy kondycji mięśni oraz stawów. Jest to efektywna metoda poprawy kondycji mięśni oraz stawów. Zestaw delikatnych, głębokich ruchów połączonych z rozciągnięciem mięśni pozwala zlikwidować przykurcze mięśniowe oraz poprawić ruchomość stawów. Masaż pozwala uzyskać efektywne i stabilne rezultaty w stosunkowo krótkim czasie.

Cena masażu: 220zł         Czas: 60min

Drenaż limfatyczny

Masaż leczniczy wspomagający odprowadzenie toksyn z organizmu oraz przyspieszający procesy metaboliczne, wykonywany na specjalnym olejku detoksykującym potęgującym działanie masażu. Pozwala uzyskać zadowalające efekty detoksykujące jak i modelujące sylwetkę. Masaż w swym przebiegu jest delikatny dając efekt głębokiego relaksu. W wyjątkowych przypadkach (żylaki, nadmierne owłosienie, wiotka skóra) masaż wykonywany jest przez cienkie folie, która daje możliwość izolacji tkanki oraz potęguje efekt drenujący.

Cena: 250zł        Czas: 90min

Liftingujący masaż twarzy Kobido

Japoński intensywny masaż twarzy, redukujący zmarszczki mimiczne i poprawiający owal twarzy. Połączenie drenażu limfatycznego, akupresury i przede wszystkim technik liftingujących przynosi niewiarygodne efekty i jest alternatywą dla medycyny estetycznej.

Cena: 280zł         Czas: 70min

Balijski masaż głowy

Głęboko relaksujący masaż głowy, górnej części pleców i ramion, wykonywany na ciepłym organicznym oleju kokosowym mającym właściwości odżywcze i regeneracyjne zarówno na skórę jak i na  włosy. Masaż głowy uwalnia "hormowny szczęścia", czyli endorfiny, które poprawiają nastrój i samopoczucie.

Cena: 170zł        Czas: 40 min

Chiński masaż Tui Na

Tradycyjny masaż chiński stosowany jest od ponad 2000 lat. Rozpoczyna się od intensywnego, ale bardzo przyjemnego masażu stóp, po którym następuje masaż całego ciała łącznie z głową. W zabiegu stosujemy olej jedynie do masażu stóp i podudzi, reszta terapii wykonywana jest na sucho, wykorzystując techniki uciskowe tzw. „presurę”. Masaż chiński pobudza do pracy układ odpornościowy, łagodzi stres i zmęczenie, usuwa napięcia i blokady mięśniowe oraz poprawia krążenie limfy. Uciski i stymulacja punktów, przyporządkowanych odpowiednim narządom usprawnia ich funkcjonowanie.

Cena: 250 zł  Czas: 75 minut

Aromasoul Body Ritual

Ekskluzywny zabieg na ciało. Odprężający ciało i duszę rytuał Aromasoul zabierze Cię w niezwykłą podróż pełną relaksacyjnych doznań. Wygładzający peeling z lawy wulkanicznej sprawi, że Twoja skóra będzie aksamitnie gładka, podczas gdy zmysłowy masaż na aromatycznym olejku „tranquillity” odżywi i rozluźni spięte mięśnie pozostawiając Twoje ciało i duszę w głębokim relaksie.


Cena: 280zł  Czas: 90 minut

Sublime Skin – zabieg liftingujący na twarz

Intensywnie stymulujący odnowę komórkową zabieg połączony z elementami masażu liftingującego „Kobido”. Zastosowanie wyselekcjonowanych aktywnych składników, zapewnia skórze intensywną odnowę oraz wygładzenie. Redukuje bruzdy i drobne zmarszczki na skórze. Cera odzyskuje promienny, jednolity wygląd. Zabieg podnosi owal twarzy i działa liftingująco na wszystkich poziomach skóry.


Cena: 300zł Czas: 90 minut

Body Work

Body Work to delikatny masaż relaksacyjny całego ciała. Zawiera w sobie kompilacje specjalistycznych technik umożliwiających subtelne rozciągnięcie tkanej oraz stawów. Masaż ma działanie wyciszające, zdrowotne a przede wszystkim poprawia sapomoczucie.

Cena: 200zł         Czas: 55min

Kontakt i rezerwacja :

Ul. Myśliwska 13, 58-540 Karpacz
Tel. kontaktowy: +48 882 097 962
e-mail: spa@cmkarpacz.pl